Jak optycznie wyszczuplić sylwetkę?

Jak optycznie wyszczuplić sylwetkę?

Optyczne wyszczuplanie sylwetki to technika, która pomaga wyszczuplić ciało, sprawiając, że ubrania wyglądają, jakby przylegały do niego, nawet jeśli w rzeczywistości są luźne. Sztuczkę tę osiąga się poprzez noszenie ubrań, które mają paski lub małe, powtarzające się wzory.

 

Technicznie rzecz biorąc, to nie ubrania sprawiają, że wyglądasz szczuplej, ale sposób, w jaki twoje oko interpretuje paski na twoim ciele i jak stosuje je do tego, co postrzega jako resztę ciała. Jeśli ubranie ma wzór, będzie to wyglądać tak, jakby wszystkie te wzory szły w tym samym kierunku, bez względu na to, jak różne i przypadkowe są w rzeczywistości.

 

Działa to szczególnie dobrze w przypadku pionowych pasków, ponieważ wtedy możesz użyć poziomych pasków, aby pomóc w wyszczupleniu niektórych części ciała, niż są w rzeczywistości.

 

Optyczne wyszczuplanie sylwetki jest świetne, aby pomóc sobie wyglądać szczuplej bez konieczności przechodzenia przez ekstremalną dietę i program ćwiczeń. Wystarczy niewielka zmiana w doborze garderoby, aby zobaczyć, że wyglądasz i czujesz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, jednocześnie prowadząc aktywny tryb życia i stosując zdrową dietę!

 

Więcej porad znajdziesz na stronie wyjatkowystyl.pl