Czym się kierować przy zakupie wózka dziecięcego?

Czym się kierować przy zakupie wózka dziecięcego?

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie wózka:

Cena – Nawet jeśli nie kupisz najdroższego, cena wózka może być dość obfita, zwłaszcza dla rodzica po raz pierwszy. Cena wynosi zwykle około 200 dolarów i więcej, w zależności od konkretnych funkcji. Najtańsze marki zwykle nie są zalecane, ponieważ brakuje im standardów bezpieczeństwa i nie są tak trwałe.

Liczba dzieci – Większość wózków może pomieścić tylko do dwóch dzieci, ale są modele, które mogą pomieścić trzy lub nawet cztery dzieci. Jeśli masz bliźniaki lub trojaczki, najlepiej byłoby rozważyć jeden z tych modeli, aby wygodnie pomieścić wszystkich.

Dbałość o dziecko – Niektóre wózki można ustawić w różnych pozycjach dla wygody dziecka. Niektóre mają klatki dla ptaków, które chronią dziecko przed promieniami słonecznymi. Gdy dziecko podrośnie, będziesz chciał zainwestować w model z większym zadaszeniem, aby chronić je przed owadami i gorącym słońcem.

Teren, który zwykle przemierzasz – Jeśli mieszkasz w mieście i musisz podróżować po nierównych powierzchniach, wybierz taki, który ma amortyzatory, aby nie wstrząsał zbytnio Twoim dzieckiem. Z drugiej strony, jeśli mieszkasz w okolicy o płaskim terenie, szukaj kółek, które gładko się ślizgają.

 

Więcej porad znajdziesz na stronie momstyle.pl