Front-end developer
z zamiłowaniem do ładnych rzeczy.

Tworzę i rozwijam wszystko to, co przeglądamy w internecie.

Mam ponad 6 lat doświadczenia w kreowaniu produktów cyfrowych i dziesiątki zrealizowanych stron internetowych. Polscy i zagraniczni klienci ufają mojej wiedzy i znajomości aktualnych trendów.

Poprzednio pracowałem w agencji interaktywnej gdzie byłem odpowiedzialny za rozwijanie witryn internetowych a także opracowywanie projektów graficznych.

Dziś jako freelancer, podążam własnymi ścieżkami i poszukuję skutecznych rozwiązań
dla nowych i działających marek.

Funkcjonalność

Dobry projekt zaczyna się od kartki papieru. Projekty funkcjonalne to swego rodzaju szkice widoków lub podstron. Tworzę je po to, by strona jak najlepiej spełniała swoje zadanie. Analiza potrzeb i dobre rozplanowanie treści korzystnie wpływa na jakość produktu.

Grafika

Tak jak każdy z nas jest inny, tak każda marka posiada swoje unikatowe wartości. Ja staram się je podkreślać. Projektując grafikę na potrzeby produktów cyfrowych, staram się pogodzić środowisko webowe z funkcjami, które mają spełanić. Wyznaję minimalizm i dobrą czytelność.

Web

Ponieważ lubię ładne rzeczy, tworząc strony internetowe, kładę nacisk na ich pozytywny odbiór. Delikatne animacje nadają charakteru a przyjazność wyszukiwarkom, takim jak Google, pozwala być lepiej widocznym na tle konkurentów. Dobrze zrealizowana strona będzie się sprawdzać przez lata.

Responsywność

Wszechobecność urządzeń mobilnych wymaga nowego podejścia w projektowaniu. Dzięki technikom "responsive web degin" dostosowuję każdy projekt tak, by stał się przyjazny dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Treść

Wordprss to najczęściej wybierany system zarządzania teścią na świecie. Dzięki dedykowanym szablonom i łatwości w ich rozbudowie, nawet najmniej obeznani w technologii, mogą zarządzać swoimi stronami.

Innowacje

Era rozwoju technologii i języków programowania, jak chociażby JavaScript, wkłada nową jakość w tworzenie aplikacji internetowych. Z pasją realizuję pomysły wszelkiego rodzaju start-upów: od internetowcych kalendarzy po zaawansowane systemy zarządzania zasobami.

„Prawdziwe” przejścia stron bez ingerencji w back-end

5 niezbędnych wtyczek do Chrome każdego front-end developera

Timin'

Monitorowanie czasu pracy