O czym pamiętać planując wesele?

O czym pamiętać planując wesele?

Planowanie ślubu to duża praca, i to może być łatwo zgubić się w szczegółach, kto będzie siedzieć gdzie i jaki kolor kwiatów masz zamiar użyć. Te rzeczy są ważne, oczywiście, ale są bardziej ogólne obawy, które powinny być skierowane przed dodaniem czegokolwiek innego do swojej listy.

 

Jedną z najważniejszych części procesu planowania jest wiedza, ilu będzie gości? Ta liczba może wpłynąć na wszystko, począwszy od wielkości lokalu po styl serwowanego jedzenia. Lista gości może również pomóc określić, ile pieniędzy powinniście zaplanować na swoje wesele. Jeśli to będzie tylko rodzina i bliscy przyjaciele, to może być możliwe, aby każda osoba chip in na część całkowitego kosztu, a nie o jednym lub dwóch kluczowych osób stóp rachunek całkowicie.

Po ustaleniu liczby gości, kolejną rzeczą, o której należy pomyśleć jest ogólna atmosfera imprezy. Czy będzie ona formalna czy swobodna? Czy będzie to uroczystość wieczorna czy popołudniowa? Z tymi informacjami możesz wybrać miejsce, które pasuje do Twojej wizji wielkiego dnia.

Jeśli chodzi o dekoracje, zachowaj ich prostotę! 

A więcej weselnych porad znajdziesz na stronie liveasily.pl