Niezbędne akcesoria na motocykl

Niezbędne akcesoria na motocykl

Po pierwsze, potrzebujesz sposobu, aby pozostać naładowanym podczas podróży. Pogoda może utrudniać dotarcie z telefonem do miejsca, gdzie można go podłączyć, a nie zawsze jest czas, aby się zatrzymać i to zrobić. Naładuj telefon za pomocą kabla USB w motocyklu lub kup zewnętrzną baterię, którą podłącza się do ładowarki.

Następnie warto zaopatrzyć się w pokrowiec na ramę roweru i siodełko. Osłonięcie ramy uchroni ją przed zarysowaniem – a nie chcesz przecież zniszczyć czegoś, co kosztowało Cię tysiące dolarów! Osłonięcie siodełka jest istotne, jeśli chcesz uniknąć plam oleju na ubraniach lub skórze. Jest to również ważne, jeśli przewozisz pasażerów: nie będą chcieli, aby ich buty pokryły się olejem silnikowym.

Tempomat przyda się także podczas dłuższej jazdy. Tempomat pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć jazdą, nie martwiąc się o utrzymanie prędkości na drodze. To nie jest tylko dla długich dystansów albo: jazda w dużym ruchu może być znacznie mniej stresujące z tempomatem; wiele stanów ma prawa przeciwko użyciu tempomat na autostradach, ale to jest 100% legalne dla dróg miejskich.

Więcej o jednośladach przeczytasz również na stronie onetrace.pl