Dlaczego warto mieć trenera personalnego?

Dlaczego warto mieć trenera personalnego?

 

Nie możesz zmotywować się do ćwiczeń? Nie widzisz efektów swojej pracy na siłowni? A może brakuje Ci wiedzy, która pozwoliłaby Ci bezpiecznie trenować? Skorzystaj z pomocy doświadczonego trenera personalnego!

 

Trener dostosuje program treningowy do Twoich celów i możliwości

 

Aby trening siłowy przyniósł oczekiwane efekty, musi być dostosowany do celu, jaki sobie wyznaczysz. W tworzeniu planu treningowego należy wziąć pod uwagę również predyspozycje, możliwości, kondycję, poziom wytrenowania oraz wiele innych aspektów, które dla początkującej osoby mogą być skomplikowane. 

 

Profesjonalny trener personalny na pierwszym spotkaniu przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad. Uzyskane informacje pozwolą mu przygotować plan treningowy, który zagwarantuje Ci doskonałe efekty w możliwie najkrótszym czasie. 

 

Ćwiczenia z trenerem to gwarancja bezpieczeństwa

 

Trener personalny pokaże Ci prawidłową technikę wykonywania wszystkich ćwiczeń. Na każdym treningu będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo. Aktywność fizyczna pod okiem trenera to niskie ryzyko poważnych urazów i kontuzji.

 

Trener personalny zmotywuje Cię do działania

 

Samodzielna praca nad sylwetką to trudne zadanie. Wiele osób – zwłaszcza początkujących – szybko traci motywację do działania i rezygnuje z aktywności fizycznej. Aby uniknąć takiej sytuacji, warto ćwiczyć pod okiem trenera! Dobry trener personalny w momentach zwątpienia przypomina o celu, jaki wyznaczył sobie podopieczny, pokazuje efekty, jakie udało mu się do tej pory osiągnąć i w ten sposób motywuje go do dalszej pracy. 

 

Poszukujesz dobrego trenera personalnego? Sprawdź ofertę na http://agnieszkaurbaniak.com.pl/! Agnieszka Urbaniak to wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy i Polski w sportach sylwetkowych oraz trenerka personalna z pasji i zamiłowania. Wiedza uzyskana na licznych kursach specjalistycznych oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają jej tworzyć efektywne plany treningowe dopasowane do potrzeb podopiecznych. Z pomocą Agnieszki z pewnością odniesiesz sukces!