Czego nie powinno zabraknąć w naszych garderobach?

Czego nie powinno zabraknąć w naszych garderobach?

Jest kilka ubrań, które moim zdaniem zawsze powinno się mieć w swojej szafie. Jeśli nie posiadasz tych rzeczy, lub jeśli masz, ale musisz je wymienić, teraz jest czas, aby je zdobyć. Są one niezbędne do zbudowania silnego fundamentu podstaw, które można mieszać i dopasowywać w różnych kombinacjach.

 

  1. Klasyczne niebieskie dżinsy są idealne do noszenia na co dzień i na co dzień, a wąski krój świetnie komponuje się z t-shirtami i swetrami, a regularny krój uzupełnia bardziej dopasowane topy. Są również na tyle uniwersalne, że można je ubrać w górę lub w dół, w zależności od tego, gdzie się wybierasz.

 

  1. Biała koszula to najbardziej uniwersalny element garderoby, jaki możesz posiadać – pasuje do wszystkiego! Wystarczy jeden raz nosić go na imprezę lub specjalne wydarzenie i wszyscy twoi przyjaciele będą chcieli go również. Przydatna jest bawełniana koszula na wiosnę i lato, ale jeśli mieszkasz w cieplejszym klimacie przez cały rok, dobrze jest mieć też jedwabną lub poliestrową koszulę na upały.

 

  1. Garnitur, dopasowane spodnie i dopasowana marynarka to trzy rzeczy, które moim zdaniem każda kobieta powinna mieć w swojej szafie – wyglądają profesjonalnie.

 

Więcej porad znajdziesz na stronie polishly.pl